Bize Ulaşın
+90 (262) 335 51 50
Bize Yazın
bilgi@telmakina.com

Makina İmalatı

Kuru tel çekme makinesi 1 adet dik ve sonrasın da proses ihtiyacı doğrultusunda sayısı belirlenmiş eğik bloklar ve çıkışta de stripper kafadan oluşmaktadır.

Sulu tel çekme makinesi 2 veya 4 kasnak sisteminden oluşan solüsyon içerisinde kaydırıcılık sağlanarak ince tel çekimini sağlayan makinelerdir.

Kangal paketleme makinası üretimi belirtilen standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup kullanıcı istekleri doğrultusunda da düzenleme sağlanabilmektedir.

Sarıcı üretimi belirtilen standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup kullanıcı istekleri doğrultusunda da düzenleme sağlanabilmektedir.

Coiler üretimi belirtilen standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup kullanıcı istekleri doğrultusunda da düzenleme sağlanabilmektedir.

Verici – Flayer Açıcı – Filmaşin Verici Pay Offlar üretimi belirtilen standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup kullanıcı istekleri doğrultusunda da düzenleme sağlanabilmektedir.

Gazaltı kaynak teli çekme makinası üretimi belirtilen standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup kullanıcı istekleri doğrultusunda da düzenleme sağlanabilmektedir.

Tel ve halat aktarma makinası üretimi belirtilen standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup kullanıcı istekleri doğrultusunda da düzenleme sağlanabilmektedir.

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR